For You ^_^

Monday, January 13, 2014

Preview: My HiShop Haul + Tips

Salam and Hi beauties,

Dalam banyak banyak online shop beauty and cosmetic, HiShop adalah antara online shop yang paling saya sukai, my first beauty inspiration dan paling banyak stok barang - barang HiShop dalam bilik ^_~ I just can say boleh buat koleksi tu XD
Berdasarkan pengalaman saya, HiShop sememangnya dipercayai dari segi benefits, kualiti barang, packaging box, customer services, sales & promotions. Why? too long to explain why so just go to my previous entries of 2012 =p keep calm and keep supporting and promoting them ~yehet yehet yehet

Back to topic, here's my new HiShop haul, silakan cuci mata 0_0


  1. 4U2 Dreamgirl Together Double Blush No. 01 - http://www.hishop.my/4u2-dreamgirl-together-double-blush-no-01 (RM16.90)
  2. Clinelle Purifying Toner (200ml) - http://www.hishop.my/clinelle-purifying-toner-200ml (RM33.90)
  3. Mircoz Premium Multi-Care Facial Cotton (50pcs) - http://www.hishop.my/mircoz-premium-multi-care-facial-cotton-50pcs (RM15.00)
  4. Stage Keep It Clean Brush Cleaner 200ml - http://www.hishop.my/stage-keep-it-clean-brush-cleaner-200ml (RM25.00)
  5. Farmasi Anti-Bacterial Wet Wipes (12 sheets) - http://www.hishop.my/anti-bacterial-wet-wipes-12-sheets-117323 (RM3.90 - Repurchased)
  6. Shangpree Aroma Socks - Ocean Blue - http://www.hishop.my/shangpree-aroma-socks-ocean-blue (RM19.90)
  7. Charmzone DeAge Blue Watery Cream 4ml (Sample) - http://www.hishop.my/charmzone-deage-blue-watery-cream-sample (FREE)
  8. Charmzone Albatross Waterful CC Cream 3g (Sample) - http://www.hishop.my/charmzone-albatross-waterful-cc-cream-sample (FREE)
  9. Deoproce Hand & Body Cream - Blue Berry (50ml) - http://www.hishop.my/deoproce-hand-body-cream-blue-berry-50ml (RM6.90)
  10. Discount voucher


Jumlah kesemuanya adalah RM121.50 but..............I got 90% less so pay less and seriously dari mahal bertukar jauh murah! How? Masa tu HiShop ada buat sales dan yang paling utama sekali adalah rewards..........rewards...........and rewards...............*bergema di telingamu XD

[Newbie Tips] First of all, make sure korang register di website HiShop. Jangan risau, ianya FREE ^_^ Untuk lebih menjimatkan atau save bajet di HiShop, rewards lah jawapannya. Banyak cara untuk dapatkan rewards seperti rajin membeli(utama), invite rakan rakan, reviews dan banyak cara lain di sini: http://www.hishop.my/earn-points

HiShop sememangnya terjamin selamat ^_^
Disamping itu, HiShop juga biasanya buat giveaway kat group facebook https://www.facebook.com/groups/hishopbeautyambassadors. Bukan itu sahaja, malah mostly bloggers review beauty products kat situ terutamanya HiShop products. Jadi, if korang nak cari sesuatu product atau pendapat / cara / pengalaman orang lain menggunakan product tersebut, boleh rujuk kat situ ^_^

HiShop juga always adakan sales jadi jangan lepaskan peluang di sini: http://www.hishop.my/all-sales

‘Like’ us on Facebook: https://www.facebook.com/hishopmy
Follow us on Twitter: http://www.twitter.com/hishop.my
Subscribe to HiShop for exclusive updates: http://www.hishop.my/subscribe


Instagram: @inspirebunny
Facebook: Inspirebunny [dot] blogspot
Twitter: @inspirebunny
Ask me/Advertorials: http://inspirebunny.blogspot.com/2011/03/ruang-tamu.html



4 comments: